Skip links

راهکارهای پرداختی بازارپی

با راهکارهای پرداختی «بازارپی»، درصد موفقیت و تعداد تراکنش‌های خرید خود را بیشتر کرده و در نتیجه رضایت کاربران و فروش خود را افزایش دهید.

ما در بازارپی، بهترین و به‌روزترین راهکارهای پرداختی را به شرکای تجاری و مشتریان خود ارائه می‌دهیم. 

راهکارهای پرداختی بازارپی چیست؟

شما می‌توانید در بازارپی و پس از کلیک بر روی دکمه «پرداخت»، از یکی از گزینه‌های «کیف پول» (متصل به پنج درگاه اینترنتی) و «پرداخت مستقیم» (دایرکت دبیت) استفاده کنید:

کیف پول

با این محصول، شما می‌توانید برای خرید از تمام کسب‌وکارهایی که متد پرداختی بازارپی را پیاده‌سازی کرده‌اند،‌ از موجودی یک کیف پول مشترک استفاده کنید. 

اگر در هنگام خرید، کیف پول شما موجودی کافی نداشته باشد، می‌توانید با کلیک بر روی گزینه «افزایش موجودی» حساب خود را شارژ کنید. پس از انتخاب این گزینه، به صورت خودکار به یکی از سه درگاه بانکی وصل می‌شوید که در آن لحظه بالاترین درصد موفقیت پرداخت را دارد و با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود، شارژ حساب‌تان را کامل می‌کنید. 

موجودی کنونی کیف پول کاربران بازار، چند ده میلیارد تومان است و در حال حاضر، درگاه‌های بانکی «به‌پرداخت ملت»، «سامان» و «سداد» برای شارژ کیف پول بازارپی قابل استفاده هستند، به زودی دو درگاه دیگر نیز به این مجموعه اضافه می‌شود. 

امکان بازگشت پول به حساب بانکی کاربر

یکی از مزایای مهم کیف پول بازارپی،‌ امکان استفاده از ریفاند و کش‌آوت است. اگر به هر دلیلی خرید شما کنسل شود، می‌توانید مبلغ شارژ شده را به حساب بانکی خود بازگردانید. کافیست از طریق APIهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، درخواست ریفاند (بازگشت مبلغ) دهید تا مبلغ مورد نظر در کوتاه‌ترین زمان ممکن به کیف پول شما بازگردد. سپس با ثبت درخواست انتقال پول به حساب بانکی خود، بازارپی مبلغ مورد نظر را در کمتر از ۳۰ دقیقه به کارتی که خرید از طریق آن انجام شده، بازمی‌گرداند. 

پرداخت مستقیم

بازارپی برای بالا بردن سرعت پرداخت‌های شما و به حداقل رساندن مدت‌زمان پروسه خرید، «پرداخت مستقیم» را به شما پیشنهاد می‌دهد. با این محصول، تمام کاربران می‌توانند با تنها یک بار وارد کردن اطلاعات بانکی خود، در هر بار خرید از کسب‌وکارهایی که پرداخت مستقیم را پیاده‌سازه کرده‌اند، با یک کلیک و در کسری از ثانیه پرداخت خود را انجام دهند.

با استفاده از امکان پرداخت مستقیم، وارد کردن شماره کارت و اطلاعات حساب بانکی و همچنین انتظار برای دریافت پیامکی رمز دوم نیست و بنابراین سرعت خرید بالا رفته و از احتمال پشیمانی از خرید کاسته می‌شود. 

دیگر مزیت پرداخت مستقیم، در امکان تمدید اشتراک خودکار برای کسب‌وکارهایی که فروش اشتراک دارند، خودنمایی می‌کند.

هم‌اکنون بیش از 500 هزار قرارداد فعال پرداخت مستقیم در بازارپی در جریان است و روزانه بیش از ۳۰۰۰ قرارداد به این تعداد اضافه می‌شود.

با پیاده‌سازی بازارپی بر اپلیکیشن بازار، در حال حاضر بیش از ۲۴۰۰۰ اپلیکیشن در نسخه بازار خود از پرداخت بازارپی استفاده می‌کنند. برنامه‌های معتبری چون فیلیمو، نماوا، فیلم‌نت،‌ طاقچه، دیوار، کرفس و … از جمله مشتری‌های بازارپی هستند.

از طرف دیگر، مجموعه «دیوار» به عنوان یکی از بزرگ‌ترین فعالان اکوسیستم دیجیتال ایران، روی وبسایت و نسخه گوگل پلی خود نیز از بازارپی استفاده می‌کند.

با بازارپی فروش محصولات خود را با کمترین کارمزد نسبت به دیگران افزایش دهید. همین حالا درخواست فعال‌سازی بازارپی را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

پخش ویدیو
نسخه وب
نسخه اندروید

نیاز به مشاوره دارید؟

روز و ساعت جلسه مشاوره با بازارپی را انتخاب کنید.

نیاز به مشاوره دارید؟

روز و ساعت جلسه مشاوره با بازارپی را انتخاب کنید.